Zakwaterowanie

Domeczki Blaneczki to 9 całkowicie nowych domków letniskowych, usytuowanych na nasłonecznionym terenie co pozwala nam korzystać ze słońca możliwie najdłużej. Wszystkie domki są ocieplone co gwarantuje bardzo komfortową temperaturę wewnątrz zarówno w upalne , jak i chłodniejsze dni. Każdy domek ma powierzchnię 50 m² i może pomieścić do 7 osób.

Na piętrze w domku znajdują się dwie niezależne, zamykane sypialnie oraz garderoba. Na parterze zlokalizowany jest salon z dużym narożnikiem oraz TV 32 cale, jadalnia wyposażona w stół z czterema krzesłami, kompetnie wyposażona kuchnia z lodówką, płytą indukcyjną, czajnikiem elektrycznym, łazienka wykończona płytkami ceramicznymi w połączeniu z drewnem, z wygodną kabiną prysznicową 90 cm, toaletą oraz umywalką.

Wszystkie pokoje, kuchnie oraz łazienki urządzone są bardzo estetycznie, meblami bardzo dobrej jakości, wyposażone we wszystko co potrzebne do odpoczynku w komfortowych warunkach.

Domki posiadają zadaszone tarasy wyposażone w krzesła, stoły oraz grille co pozwala naszym gościom na spędzenie wielu godzin na świeżym powietrzu, a wspólny posiłek w gronie rodziny i przyjaciół na tarasie jest przyjemnością bez względu na warunki pogodowe.

W każdym domku nasi Goście mogą korzystać nieodpłatnie z bezprzewodowej sieci WIFI.

50 m² - 7 osób

WIFI